> Z vlakom

Z vlakom

Iz Ljubljane bo na srečanje v Stični tudi letos peljal poseben vlak, ki bo pripeljal do Ivančne Gorice, od koder se proti samostanu nadaljuje peš.  Karto bo mogoče kupiti na vlaku. Karta za vlak je povratna in velja v obe smeri. Prav tako boste že na vlaku lahko poravnali prispevek za organizacijo. 

Informacije o odhodih vlakov in ceni v spodnjih tabelah:

 

V smeri Ljubljana – Stična

 

Ljubljana

7:45

7 €

Ljubljana Vodmat

7:48

7 €

Ljubljana Rakovnik

8:01

7 €

Škofljica

8:08

6 €

Šmarje Sap

8:15

5 €

Grosuplje

8:20

3 €

Žalna

8:26

3 €

Ivančna Gorica

8:37

/

V smeri Stična – Ljubljana

 

Ivančna Gorica

18:45

Povratna karta

Žalna

18:56

Povratna karta

Grosuplje

 

19:03

Povratna karta

Šmarje Sap

 

19:08

Povratna karta

Škofljica

 

19:15

Povratna karta

Ljubljana Rakovnik

 

19:23

Povratna karta

Ljubljana Vodmat

 

19:27

Povratna karta

Ljubljana

19:30

Povratna karta

SM_2018_pikice_za_spletno_stran