> Z vlakom

Z vlakom

Tudi letos bo na Stično mladih možno iti z vlakom. Iz Ljubljane bo odhod ob 7:34. Izhodna postaja za Stično mladih je v Ivančni Gorici, od koder se proti samostanu nadaljuje peš. 

Karto bo mogoče kupiti na vlaku.

Karta je povratna in velja v obe smeri.

07:34 –  Ljubljana

07:37 –  Ljubljana Vodmat

07:40 –  Ljubljana Rakovnik

07:45 –  Lavrica

07:49 –  Škofljica

08:01 –   Grosuplje

08:06 –  Mlačevo

08:09 –  Žalna

08:15 –   Višnja Gora

08:20 –  Polževo

08:23 –  Ivančna Gorica

SM_2019_pikice_za_spletno_stran