Z avtobusom

Nepozabna izkušnja skupnosti se na dan Stične mladih lahko začne že na poti. Povabljeni, da se organizirate in pridete v Stično skupaj. Za avtobuse je OBVEZNA prijava, prijavnico izpolnite spodaj. Voditelj avtobusa bo po e-pošti prejel gradivo, ki ga bo lahko uporabil za pripravo na avtobusu. 

Možnosti prevoza:

DSC_1883

Kraj odhoda Ura odhoda Vodja avtobusa Župnija Telefon osebe, ki sprejema prijave E-pošta osebe, ki sprejema prijave
Ajdovščina 7.00 Primož Erjavec Dekanija Vipavska 031 800 160 primoz.erjavec@rkc.si
Blagovica 7.30 Marija Pogačar Blagovica 051607157 zupnija.blagovica@siol.net
Črniče 6.45 Rafko Klemenčič Dekanija Vipavska 031 800 160 primoz.erjavec@rkc.si
Dobrla vas, Celovec 7.00 Marija Štalec Krška škofija (na avstrijskem Koroškem) 0043676 8772 3460 marija.stalec@kath-kirche-kaernten.at
Ilirska Bisrica 6.30 Niko Čuk Ilirska Bistrica 031 632 552 nikocuk22@gmail.com
Kanal (6.30) – Nova Gorica (7.00) – Šempeter (7.15) – Dornberk (7.30) 6.30 p. Jernej Kurinčič Goriško pastoralno območje 040/644-164 brjernej@gmail.com
Komen 6.30 Sandi Skapin Sežana 040989189 iztok.mozetic@rkc.si
Lenart v Slovenskih goricah 6.30 Marjan Pučko Lenart v Slovenskih goricah (02) 720 62 78 marjan.pucko@rkc.si
Lovrenc na Pohorju 6.00 Damjan Mlinarič Lovrenc na Pohorju 041296196 dosovniker@gmail.com
Mozirje 7.30 David Zagorc Dekanija Gornji Grad (Rečica ob Savinji) 031706117 david.zagorc@gmail.com
podhruška 7.30 jerneja berlec sela pri kamniku 041573710 jernejaberlec@gmail.com
Rogaška Slatina 6.30 Klavdija Nušinović Rogaška Slatina 031-542-305 nusklavdija@yahoo.com
Šenčur – Cerklje ob 8.00! 7.45 Blaž Dobravec Cerklje-Šenčur 000000000 blaz.dobravec@hotmail.com
Tolmin 6.30 Marko Sabotič Tolmin +38651677727 marko.sabotic@gmail.com
Tržišče 7.30, Mokronog 7.45, Šentrupert 8.00, Mirna 8.15, Trebnje 8.30 7.30 Jože Pibernik Trebnje, dekanija Trebnje 041816822 zupnija.trebnje@rkc.si
Železniki 7.30 Boris Rozman Železniki 040499100 rozman.boris@gmail.com
Slovenske Konjice 6.45 Robi Sekavčnik Slovenske Konjice 040664389 robi.sekavcnik@gmail.com
Maribor 6.30 Marjan Ristič Dekanija Maribor 031753757 marjan3210@gmail.com
Zagorje ob Savi 7.45 Jani Tušak Dekanija Zagorje ob Savi 1 041 795 756 jani.tusak@gmail.com
Ribnica 7.30 Bernard Rožman Ribnica 031671094 bernardrozman@hotmail.com
Kranj 7.00 JAN DOLENC DEKANIJA KRANJ Bojan Likar bojan.likar@siol.net
Ribnica – Kočevje 7.30 Matej Gnidovec Ribnica in Kočevje 031482212 matej.gnidovec@gmail.com
Dobrovnik – župnišče   Simon Štihec DOBROVNIK 031 800 661 simon.stihec@gmail.com
Šoštanj – Velenje 7.00 Janko Rezar Dekanija Šaleška dolina 031 367 839 janko.rezar@gmail.com
Šmartno ob Paki 7.30 Gašper Sevčnikar Šmartno ob Paki 041209459 gasper.sevcnikar2@gmail.com
Slivnica 7.00 Jože Šoemen Slivnica 031590556 joze.soemen@triera.net
Cerknica 7.00 Tadej Zalar Cerknica 031 247 685 janez.zerovnik2@gmail.com
Toplice   Štefan Hosta Toplice 040908849 stefan.hosta@gmail.com
Idrija   Janez Jurij Arnež Dekanija Idrija-Cerkno 05 372 0007 jgarnez@gmail.com
Cerkno 7.00 Gašper Lipušček Dekanija Idrija-Cerkno 05 372 4006 glipuscek@gmail.com
Šmarje pri Jelšah   Tadej Linasi Šmarje pri Jelšah 041 265 740 tadej.linasi@rkc.si
Šentjur 7.30 Tadej Linasi Šentjur 041 265 740 tadej.linasi@rkc.si
Vrhnika 7.40 Gašper Mauko Vrhnika 041618496 gaspermauko@gmail.com
Novo mesto   Štefan Hosta dekanija Novo mesto 040908849 stefan.hosta@gmail.com
Polzela   Andreja L. Polzela 041 742 965 joze.kovacec@rkc.si
Celje, stara avtobusna (železniška) postaja 7.30 Ivan Hrastnik Celje – sv. Danijel 031369598 ivan.hrastnik@gmail.com
Lendava 6.00 p. Toni Brinjovc Turnišče in Lendava 040497320 toni.brinjovc@gmail.com
Šmartno v Tuhinju 7.30 Katjuša Lanišek Šmartno v Tuhinju 031 267 542 katjusa.lanisek@gmail.com

 

Dodaj odgovor